Βλέμμα
| Βάρος | 1200 γρ. |
|---|---|
| Τύπος | Λευκός ξηρός ήρεμος οίνος |
| Ποικιλιακή Σύνθεση | Αθήρι 70% – Sauvignon blanc 30% |
| Χρονολογία | 2025 |
| Χώρα Προέλευσης | Ελλάδα |
| Περιοχή | Ρόδος, Δωδεκάνησα |
| Παραγωγός | Οινοποιείο Τσουκαλά |
| Αλκοολικός Τίτλος | 12% |
| Όγκος | 750ml |
| Τύπος Συσκευασίας | Γυάλινη φιάλη |
| Κλείσιμο | Φελλός |
Διατροφική Δήλωση
| Ανά 100ml | |
|---|---|
| Ενέργεια / Energy | 304 kj / 73 kcal kJ |
| Λιπαρά / Fat | 0 g |
| Υδατάνθρακες / Carbohydrates | 0,7 g |
| - Εκ των οποίων σάκχαρα / Of which sugars | 0,1 g |
| - Εκ των οποίων πολυόλες / Of which polyols | 0,6 g |
| - Εκ των οποίων άμυλο / Of which starch | 0 g |
| Πρωτεΐνες / Proteins | 0,001 g |
| Αλάτι / Salt | 0,01 g |
Συστατικά
Σταφύλι, Ρυθμιστής οξύτητας: Τρυγικό Οξύ, Σταθεροποιητές: Κιτρικό οξύ, Συντηρητικά και αντιοξειδωτικά: Διοξείδιο του Θείου.Υπεύθυνη Κατανάλωση


